Yurtdışında yaşayan kitap kurtlarına iyi haber! dünyanın her yerine kısa sürede Türkçe kitap gönderen bir kitap platformu var: Türkiye’den Ucuza

Bu site, on binlerce Türkçe kitap ve dergileri şimdiye kadar 50 ülkedeki okurlarına göndermiş. Kataloğu çok zengin: Türkiye’de satışta bulunan 217.000 (kurmaca ve başvuru) kitaba ulaşabilirsiniz buradan. Üstelik artık baskısı olmayan ve sadece sahaflarda bulunan kitaplar da ısmarlanabiliyor.

Türkiye’den Ucuza broşürü (Foto: ingiliz filiz)

Amazon ve Ebay üzerinden sipariş vermek mümkün. Standart veya ekspres gönderi seçeneğiniz var. Benim Amazon İngiltere üzerinden standart gönderiyle ısmarladığım kitabım 2 haftada elime ulaşmıştı geçtiğimiz aylarda. 

Açıkçası kendi internet sitelerinin biraz daha geliştirilmesi lazım, şu an kategori ve filtreleme olanağı yok çünkü. Amazon’u tavsiye ederim bu nedenle.

İyi pazarlar, keyifli okumalar! 🙂

 

 

ingiliz filiz
İngiltere’ye ilk kez 2007 yılında eğitim için, İstanbul’dan geldim. Daha sonra 13 yıla yakın bir süre Londra’da yaşadım. 2.5 yıl önce de İngiltere’nin güneyinde küçük bir kente taşındım. İngiltere’de yaşam ve kültür konulu yazılarımı bu blogda topluyorum. Bu yazıların büyük bölümünü Londra’da yaşarken yazdım ve müzik, yeme-içme, sinema gibi ilgi alanlarımı Londra’da düzenlenen etkinlikler çerçevesinde paylaştım. Şu an çocuklu hayat dolayısıyla eskisi kadar kültürel etkinliğe katılamıyorum, dolayısıyla blog konularım da biraz evrim geçirdi. Çocuk kitapları, çocuk oyunları, aile dostu lokantalar, pub’lar, tatil seçenekleri gibi konularda yazıyorum artık daha çok. Yine de Londra’ya arada bir de olsa gidiyorum ve bu gidişlerimde katıldığım etkinlikleri yazmaya devam edeceğim. Blogumla ilgili görüşlerinizi ve sorularınızı yazıların altına yorum şeklinde bırakabilirsiniz. Eposta adresim:filiz (at) ingilizfiliz (nokta) com Özellikle yazmamı istediğiniz bir konu olursa belirtebilirsiniz. Ayrıca bültenime abone olursanız ne güzel olur 🙂 Bülten aboneliği için aşağıya tıklayabilirsiniz: https://ingilizfiliz.com/newsletter-sign-up/ Keyifli okumalar… 🙂

Bir Cevap Yazın

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Takibe almaya ne dersiniz? :)

tr_TRTürkçe