FacebooktwitterFacebooktwitter

O kadar sıcak ve uzun bir yaz geçirmememe rağmen ilk defa bu yıl özledim sonbaharı yeni sezonun açılmasından önce. bunda en büyük rol kuşkusuz, kötü bile denemeyecek kalitesizlikteki yaz filmlerinin ve aksiyonların oldu. Bir an önce kültür sanat etkinliklerine boğulmak, film ve caz festivallerine gitmek, vizyona iyi filmlerin girmesini beklemek, How I Met Your Mother’ın yeni sezonlarını izleyebilmek öncelikli dileğim. Caz festivalinin üç konserine zaten biletim var. Onlar konusundaki izlenimlerimi de Kasım ayında konserlerden sonra yazacağım.

Sonracığımaa yeni sezondan üst baş, ayakkabı, bot almak, en azından katalogları ve vitrinleri incelemek, deli gibi kazak giymek, sıcak şarap içmek, camdan yağmuru izlemek (ama işyerinden değil evden), yatakta en bol eşofmanlarımla deli gibi film izlemek ve kafamı döndürmek, sosyalleşmek, sıcak çikolata ve sahlep gibi bilumum kış içeceklerini raflara yeniden dizmek istiyorum.

Bugün sonbaharın ilk günü. dışarda güzel bir güneş var. Evliliğimizin dördüncü yılı da bugün başladı. içeride de güneş olacak.

* ezginin günlüğü

Leave a Reply

error

Bu blogu takibe almaya ne dersiniz? :)